Warszawa Robyg debiutuje z nowym projektem na Ursynowie Bądź na bieżąco z inwestycjami w Polsce

Tylko kilkuminutowa podróż dzieli osiedle od biurowców będących siedzibą wielu przedsiębiorstw i korporacji, żartobliwie nazywanego Mordorem. Pobliskie centra biurowe i biznesowe pozwolą zaoszczędzić czas na dojazd do pracy i sprawią, że mieszkanie będzie równocześnie świetną inwestycją i lokatą kapitału. Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. Inwestycja Sady Ursynów zlokalizowana jest w Warszawa, Ursynów, Osiedle Wyczółki, 8km od centrum Warszawy. Aktualnie w inwestycji Sady Ursynów nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Chciałbym otrzymać propozycję finansowania tego mieszkania oraz uzyskać informacje odnośnie
dostępnych programów wspierających zakup nieruchomości, takich jak na przykład Bezpieczny Kredyt 2%. Inwestycja Sady Ursynów obejmuje kameralne, 3-piętrowe budynki. W ofercie są mieszkania o metrażu od 27 do 85 m² i rozkładach 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych. Do mieszkań – w zależności od kondygnacji – przynależą tarasy, ogródki i duże balkony ze szklanymi balustradami. W inwestycji zaprojektowano lokale mieszkalne w układzie od 1 do 4 pokoi, o powierzchniach od 27 do 84 m2, z przynależnymi balkonami na piętrach lub tarasami i ogródkami na parterze.

Szybki dojazd do obwodnicy ułatwi logistykę wakacyjnych wypraw. Nasze osiedla są chronione i monitorowane w jakości HD, a kontrolę dostępu zapewniają videofony z kolorowymi wyświetlaczami. W trosce o zdrowie mieszkańców w oknach montujemy filtry antysmogowe, co pozytywnie wpływa na jakość powietrza w mieszkaniu. Chronimy środowisko i obniżamy koszty eksploatacji stosując m.in. Tworzymy bezpieczne miejsca gniazdowania – domki dla owadów i budki dla ptaków.

To dobry wybór dla tych, których życie koncentruje się wokół miejsca zamieszkania – rodzin z dziećmi. Mogą one korzystać z licznych centrów handlowych, w tym położonej w pobliżu Galerii Mokotów oraz licznych instytucji rozrywkowych, kulturalnych i sportowych. Działa tu również wiele restauracji oferujących kuchnie z różnych stron świata. Niewątpliwą zaletą inwestycji Sady Ursynów jest bliskość największego centrum rozrywkowo-handlowego na Mokotowie. Znajdziesz tu sklepy i butiki niemal wszystkich dostępnych na rynku marek.

Lokalizacja

Okoliczne parki, skwery i tereny zielone pozwolą na relaks i odpoczynek od miejskiego zgiełku. Jest tu wiele ciekawych tras spacerowych wzór smoka: budowanie i stosowanie w handlu oraz ścieżek rowerowych. Okoliczne parki, skwery i tereny zielone pozwolą Ci na relaks i odpoczynek od miejskiego zgiełku.

  • Planujemy sprawne wprowadzanie kolejnych etapów do sprzedaży – obecnie dostępnych jest ponad 90 lokali” – powiedziała dyrektor ds.
  • Pobliskie centra biurowe i biznesowe pozwolą zaoszczędzić czas na dojazd do pracy i sprawią, że mieszkanie będzie równocześnie świetną inwestycją i lokatą kapitału.
  • W najbliższej okolicy inwestycji Sady Ursynów w odległości 310 m znajduje się boisko / kort, w odległości 420 m znajduje się lodowisko, w odległości 700 m znajduje się boisko / kort.
  • Sprzedaż pierwszych mieszkań cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

Planujemy sprawne wprowadzanie kolejnych etapów do sprzedaży – obecnie dostępnych jest ponad 90 lokali” – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. Sprzedaży i marketingu na Warszawę i Wrocław w Grupie ROBYG. W pierwszej części osiedla deweloper, spółka Robyg, zaplanował dwa
czterokondygnacyjne budynki z mieszkaniami od kawalerek po lokale z
pięcioma pokojami. Do lokali (wysokich na 3 metry) na parterze będą przypisane ogródki.

Galeria inwestycji

Znajdziesz tu wiele ciekawych tras spacerowych oraz ścieżek rowerowych. Dodatkową atrakcją jest położony nieopodal Tor Wyścigów Konnych „Służewiec”, który zapewni rozrywkę nie tylko miłośnikom koni, ale również fanom koncertów i festiwali. Montujemy na naszych osiedlach ławki solarne, które pozyskują energię słoneczną i umożliwiają ładowanie telefonu. Na parterach budynków zlokalizowane są lokale usługowe, w których powstaną sklepy, piekarnie czy restauracje.

Nieruchomości na wynajem

Większe zakupy można zrobić w Galerii Mokotów, do której dotrze się w ok. 10 minut samochodem. Mieszkania w inwestycji Sady Ursynów wyróżnią duże okna, ponadstandardowa wysokość (nawet do 3 metrów), antywłamaniowe drzwi oraz okna z filtrami antysmogowymi i roletami zewnętrznymi. W mieszkaniach znajdą się murowane ścianki działowe, co zapewni odpowiednią dźwiękoszczelność.

Kto jeszcze rozważa zakup w tej inwestycji?

Lokale wyposażone są w rolety zewnętrzne, filtr antysmogowy, internet, tv kablową i system inteligentnego domu. Z myślą o ochronie środowiska i komforcie mieszkańców zaplanowaliśmy specjalne pomieszczenia do segregacji odpadów. Znajdą się w nich pojemniki dostosowane do segregacji odpadów z podziałem na 5 frakcji.

Moje osiedle

Nasze materiały wykończeniowe są bezpieczne dla zdrowia – posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty ekologiczne. Dla zdrowia mieszkańców, powstanie na osiedlu, zewnętrzna siłownia która zachęci do ruchu na świeżym powietrzu. Duże wrażenie robi indywidualnie zaprojektowane, reprezentacyjne lobby wejściowe, wykończone materiałami wysokiej jakości. Otoczone zielenią niskie, nowoczesne budynki stworzą niezwykłą kameralną przestrzeń.

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sady Ursynów w odległości 310 m znajduje się boisko / kort, w odległości aluminium wygląda na 3200 usd 420 m znajduje się lodowisko, w odległości 700 m znajduje się boisko / kort. Przyszli mieszkańcy inwestycji Sady Ursynów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych.

Wszystkie będą wyposażone w instalacje inteligentnego domu. Grupa ROBYG zapewnia mieszkańcom swoich osiedli liczne, innowacyjne rozwiązania technologiczne – które wspierają ekologię i pozwalają zmniejszać koszty eksploatacyjne mieszkań. Oferta ROBYG skupia się na mieszkaniach w stanie deweloperskim od niewielkich kawalerek dla singli, przez mieszkania 2-pokojowe dla par, po większe metraże powyżej 60 m2 dla rodzin. Większość oferowanych mieszkań posiada balkon lub loggie.

Dodatkowo w standardzie zaplanowano Smart House by Keemple, czyli inteligentny system do zarządzania oświetleniem czy ogrzewaniem. Sady Ursynów zrozumienie działań penny: dlaczego jesteś inny od innych działań obejmują budynki z prostej bryły z płaskim dachem. Na osiedlu powstaną bezpieczne place zabaw, które sprawią przyjemność najmłodszym.

Leave a Comment